Dietetyk Aneta Mickiewicz - Skuteczne odchudzanie w Krakowie i Nowym Sączu

Opinie
2019-02-03

2017-12-02 - Natalia B. napisał/a:

Spotkaliśmy się tylko na 2 wizytach, ale to mi wystarczyło aby mnie nakierować na właściwą drogę żywienia. Nie wiem jak mogę jej podziękować za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu, polecam!

2017-11-26 - Tomak D. napisał/a:

Jestem bardzo chudy i aktywny, prowadzę intensywne życie i trudno utrzymać mi masę mięśniową. Nie zawsze mam czas na gotowanie, a czasami czuję się wyczerpany. Na wizytę dietetyczną przyszedłem z polecenia od moich znajomych, którzy zdecydowanie polecali mi Panią Anetę, Zależało mi na nie wymagającej i mało skomplikowanej diecie. Miała być niedroga i prosta. Po konsultacji ustaliliśmy odpowiedni tygodniowy plan żywienia do którego stosuję się nadal. Wystarczyła mi jedna wizyta z ustaleniem jadłospisu. Polecam i pozdrawiam.

2017-10-25 - Jurek G. napisał/a:

Pani Aneta to dobry dietetyk, który naprawdę mi pomógł, dobierając do mnie odpowiedni plan żywienia. Na pierwszą wizytę przyszedłem z polecenia znajomego, a zależało mi na zdrowym podejściu do odżywiania. Na diecie przestałem przybierać na wadze, a z czasem zaczęła nawet spadać. Dieta była prosta, nie wydawałem dużo pieniędzy na artykuły spożywcze i nie musiałem gotować wymyślnych dań. Podejście było kompleksowe i dostosowane do moich prostych potrzeb.

2017-10-22 - Malwina Z. napisał/a:

2 lata temu Pani Aneta była moją dietetyczką. Pracowaliśmy ciężko, aby poprawić mój ogólny stan zdrowia odpowiednią dietą. Byłam na granicy cukrzycy typu 2, która jest w moim otoczeniu powszechną chorobą. Miałam też sporą nadwagę. Jednak zastosowaniu odpowiednie diety, wskazówek oraz mojej ciężkiej pracy, udało mi się poprawić wyniki i masę ciała. Łatwo nie było dlatego nigdy więcej postaram się nie doprowadzić do stanu jaki byłam 2 lata temu. Teraz mam dużo więcej siły i lepsze samopoczucie.

2017-09-12 - Joanna U. napisał/a:

Pani dietetyk Aneta jest po prostu niesamowita i kropka :) Nie tylko jest niesamowicie kompetentna, posiada dużą wiedzę o świecie odżywiania. Jest także niesamowicie sympatyczna i czujesz, że rozmawiasz z dobrym znajomym, który chce zrobić wszystko, co w jej mocy, aby pomóc ci skutecznie schudnąć i osiągnąć twoje cele. Dostałam odpowiedzi na pytania, na które mój lekarz nie był w stanie odpowiedzieć..?!

2017-08-29 - Marek Z. napisał/a:

Pracuję z Panią dietetyk już od kilku miesięcy i jest coraz lepiej! Po operacji odsunąłem sport na bok, więc skorzystałem z okazji, aby znaleźć profesjonalnego dietetyka, który pomógłby mi w ułożeniu diety i utrzymaniu wagi. Szukałem zrównoważonego, długofalowego planu odżywiania, który pomógłby mi w osiągnięciu celów, poprawy wydajności organizmu i ogólnego stanu zdrowia. Miałem szczęście dostać polecenie od znajomego, by sprawdzić Panią Anetę. Po wstępnej konsultacji i wypełnieniu wywiadu żywieniowego, dostałem specjalny plan odżywiania z zaleceniami dotyczącymi posiłków i suplementów. Teraz regularnie przychodzę, aby sprawdzić postępy i omawiać niektóre zagadnienia. Polecam wszystkim kontakt z Panią Anetą, posiada bogatą wiedzę na temat żywienia, którą umie się podzielić.

2017-08-07 - Kasia C. napisał/a:

Pani dietetyk jest świetna! Miałam spore problemy z ustaleniem co mogę jeść przy moich problemach żołądkowych, a ona pomogła znaleźć to, co było najlepsze. Po moich konsultacjach zrobiliśmy test kału ustaliliśmy co było problemem. Jest bardzo dokładna, kompetentna i sympatyczna! Po niezliczonych badaniach krwi i wizytach u innych lekarzy nie mogłam ustalić, co się ze mną dzieje.. Pani Aneta słucha i wie dokładnie, co jest potrzebne jej klientom! Jest bardzo sympatyczna i bardzo łatwa do rozmowy. Jestem bardzo wdzięczny za szybką pomoc i rozpoznanie problemu. Polecam ją wszystkim!

2017-08-01 - Sebastian K. napisał/a:

Odchudzanie z Panią Anetą było szybkie i skuteczne. Zawsze była dostępna i pomocna, gdy miałem pytania a miałem ich wiele. Przyszedłem na wizytę pod koniec lutego. Próbowałem wszystkiego (przynajmniej tak mi się wydawało) przez 2 lata, aby obniżyć cholesterol i poziom cukru we krwi. Dzięki jej wskazaniom, po czasie krótszym niż 6 miesięcy, mam całkowicie unormowany cukier! Dziękuję!

2017-05-11 - Michał K. napisał/a:

Niedawno byłem na wizycie odnośnie diety odchudzającej i nie mogę mieć nic złego do powiedzenia na jej temat. Pani Aneta posiada wiedzę i uroczą osobowość - przekonałem się, że można z nią porozmawiać i przekazać moje oczekiwania. Dieta była dokładna i skuteczna. Teraz opracowałem własne schematy, które pasowały do ​​moich upodobań i celów zdrowotnych. Wizyty są w bardzo fajnej atmosferze. Gorąco polecam wszystkim, kto ceni zdrowe podejście do odżywiania!

2017-04-30 - Mariola R. napisał/a:

Więcej więcej takich dietetyków! Pani Aneta pomogła mi zmienić moje relacje z jedzeniem. Jako mama pracująca staram się utrzymać wagę aby zachować zdrowie i aby móc cieszyć się owocami mojej pracy. Posiadałam zaburzenia odżywiania i zawsze starałam się zmienić ten ograniczający sposób myślenia. Na wizycie nie rozmawiamy o kaloriach czy przygotowaniach posiłków, rozmawiamy tylko o sposobach poprawy jakości żywienia. Polecam ja na pewno będę klientem przez długi czas!

2017-02-08 - Aneta Ł. napisał/a:

Bardzo dobry dietetyk. Odchudzanie z Panią dietetyk to czysta przyjemność. Dieta była idealna pod każdym względem mimo iż na początku musiałam się przyzwyczaić do nowych nawyków. Wszystko zależy od nastawienia i motywacji. Polecam!!

2017-01-12 - Ola K. napisał/a:

Aktualnie jestem po drugim spotkaniu z Panią dietetyczką i mogę stwierdzić, że Pani Aneta ma bardzo profesjonalne podejście do tematu, w mojej diecie zostały uwzględnione wszystkie posiłki o których mówiłam że lubię i chętnie jadam a które to nie szkodzą mojemu zdrowiu. Jak na razie odchudzanie jest mało uciążliwe a nawet przyjemne. Serdecznie polecam moim znajomym.

2017-01-10 - Krystyna K. napisał/a:

Odchudzam się u Pani dietetyk już od jakiegoś czasu. Pani Aneta jest bardzo wesołą i charyzmatyczną osobą. Posiada zdrowe podejście do odchudzania i stosuje jakiś drakońskich diet. Co mi się podoba to że przygotowanie moich posiłków jest bardzo proste a przede wszystkim krótkie, co przy moim charakterze pracy jest bardzo ważne. Polecam, wizyty są w miłej atmosferze

Napisz opinię